شرایط گارانتی
نکته مهم: شرایط گارانتی شرکت آلبالورایانه سخت افزار تماما مطابق مفاد شرایط شورای عالی انفورماتیک و برابر ضوابط شرکت سازنده می باشد.
شرکت آلبالورایانه سخت افزار در دو دهه فعالیت خود، کلیه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش خود را تحت لوگوی "گارانتی آلبالو کامپیوتر" به عنوان یک گارانتی خوشنام ارائه نموده است.
 

شرایط گارانتی محصولات
1- در خصوص کلیه محصولات hp و بر اساس الزام مقررات سازنده آن، در هنگام خرابی حتما می بایست log فایلهایAHS و ADU قطعه و سروری که قطعه در آن نصب می باشدبصورت  CDبه همراه قطعه یا دستگاه ارائه گردد، در غیر اینصورت از آنجا که سازنده هیچگونه خدماتی ارائه نمی دهد، این شرکت نیز از ارائه خدمات گارانتی معذور خواهد بود. در صورت وجود هر گونه سوال و نیاز به آموزش در اینگونه موارد قبل از ارسال قطعه با کارشناسان فنی شرکت تماس بگیرید.
2- کلیه قطعات شرکت به جز مواد مصرفی ، شامل 12 ماه "گارانتی آلبالو کامپیوتر" هستند.
3- هزینه های ارسال و دریافت قطعات از تعمیرگاه های مجازشرکت بعهده خریدار می باشد.
4- ارائه هر گونه خدمات گارانتی مستلزم ارائه حداقل یکی از موارد ذیل است:
- ارائه کارت گارانتی کالابا هولوگرام "آلبالو کامپیوتر"
- ارائه شماره فاکتور خریداری شده از شرکت
- ارائه صورتجلسه LOM سرور
- ارائه سریال کالا و احراز صحت آن توسط واحد پذیرش گارانتی شرکت
5- خدمات تعمیر و رفع اشکال قطعات ارائه شده، حتی المقدر در داخل کشور و توسط کارشناسان فنی شرکت یا سایر مراکز ذیصلاح انجام میگردد. اما چنانچه انجام این خدمات یا امکان تامین قطعات تعویضی در داخل کشور میسر نباشد، به صلاحدید شرکت، دستگاه به نزدیکترین مرکز ارائه خدمات در خارج از کشور منتقل و یا در صورت لزوم به کشور مبدا" انتقال می یابد. بدیهی است در این موارد انجام خدمات گارانتی ممکن است از دو هفته تا دو ماه به طول انجامد. در عین حال هزینه های ارسال و بازگشت و پی گیری مراحل انجام کار با شرکت بوده اما هزینه تغییراتی که به تشخیص شرکت سازنده از شمول گارانتی خارج می باشد از خریدار نقداً دریافت می گردد.
6- "گارانتی آلبالو کامپیوتر" هیچ گونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات دستگاه ندارد، لذا خریدار موظف است از تمام اطلاعات خود کپی پشتیبان تهیه کند.
موارد ابطال گارانتی
1- در صورتیکه خرابی دستگاه ناشی از عوامل بیرونی مانند: نوسانات برق، نفوذ مایعات، آتش سوزی، گرد و خاک و حوادث طبیعی ،سقوط و وارد آمدن ضربه،، شکستگی، له شدگی، خراشیدگی، استفاده نادرست ازدستگاه، تخریب عمدی، سرویس و تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز و استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیر استاندارد، نصب غیر صحیح لوازم جانبی،  گارانتی دستگاه یا قطعه مربوطه از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.
2- چنانچه پلمپ دستگاه باز شده باشد و یا شماره سریال ضمانتنامه یا دستگاه مخدوش و یا با یکدیگر مطابقت نداشته باشد، ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط است.
3- هر گونه آسیب ظاهری نظیر سوختگی قطعات روی برد، تاب برداشتگی کالا، زنگ زدگی، اکسیده شدن
4- عدم استفاده از جریان برقی شهری مناسب و بدون نوسان، عدم استفاده از استابیلایزر و UPS آنلاین، عدم وجود ارت مناسب، اختلاف پتانسیل بین 1 تا 3 ولت و یا عدم اتصال ارت به پریزی که دستگاه به آن متصل است.
5- مناسب نبودن دمای اتاق سرور ( دمای مناسب جهت محل نگهداری سرور حداقل 10 درجه و حداکثر 18 درجه سانتیگراد می باشد)
 
برای پاسخگویی به سوالات فنی و پشتیبانی دستگاه، می توانید با شماره  8302-021  داخلی 310 تماس حاصل نمائید .